O nas

Serwis wózków widłowych AG Forklift powstał z połączenia pasji oraz chęci wniesienia na rynek serwisowy nowej, lepszej jakości usług. Naszym największym atutem jest profesjonalne podejście, znajomość zagadnień serwisowych oraz szerokiego spektrum marek i modeli wózków widłowych.

W swoim działaniu stawiamy na partnerskie relacje z naszymi kontrahentami. jesteśmy świadomi tego, że wózki widłowe są przez naszych klientów niejednokrotnie wykorzystywane są przez całą dobę, kiedy nastąpi jego awaria konieczne jest szybkie, sprawne – a przede wszystkim skuteczne jej usunięcie. Ważne jest dla nas aby nasi klienci poza terminowymi i planowymi przeglądami technicznymi i konserwacyjnymi, również w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych usterek (awarii) mieli pewność, że mogą na nas liczyć.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie serwisu wózków – od przeglądu, asysty przy odbiorach UDT przez naprawę, usuwanie awarii aż po sprzedaż lub wynajem – naszym klientom zapewniamy obsługę umożliwiającą bezproblemowe funkcjonowanie.

Podejmując z nami stałą współpracę, możecie Państwo być pewni, że będziemy na bieżąco śledzić stan techniczny wózka, jego przydatność i wydajność w pracy, co z kolei umożliwi nam udzielenie wskazówek pomocnych przy optymalizacji kosztów związanych z eksploatacją wózków widłowych.

forklift

Referencje

Jakość świadczonych usług oraz zadowolenie z współpracy zawsze była, jest i będzie dla nas jednym z najważniejszych aspektów prowadzonej działalności.

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem referencjami otrzymanymi od naszych wieloletnich kontrahentów. Mamy nadzieję, że ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o powierzeniu nam spraw związanych z serwisem, wynajmem czy też kupnem lub sprzedażą wózków widłowych.

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Mechanik
  • Serwisant/konserwator wózków widłowych (mobilny serwisant) na teren woj. śląskiego
  • Serwisant/konserwator wózków widłowych (mobilny serwisant) na teren woj. opolskiego
kariera-agforklift