Serwis wózków widłowych

Wózki widłowe wykorzystywane są na szeroką skalę w wielu przedsiębiorstwach. W znacznym stopniu ułatwiają i usprawniają prace, dlatego tak ważne jest aby urządzenia te były sprawne. Zapobieganie wystąpienia awarii jest najskuteczniejszą metodą zapewnienia ciągłości pracy, regularne wykonywanie przeglądów konserwacyjnych i okresowych przeglądów technicznych minimalizuje ryzyko awarii wózka, eliminując tym samym okresy przestoju spowodowane unieruchomieniem sprzętu na czas naprawy.

Warto mieć na uwadze fakt, iż intensywna eksploatacja wózka determinuje konieczność częstszych konserwacji, kontroli stanu poszczególnych elementów i podzespołów urządzenia, ważne jest regularne smarowanie oraz regulowanie części, które tego wymagają. Przykładowo, smarowanie rolek czy łańcucha masztu ma istotne znaczenie dla zapewnienia prawidłowej pracy, zaniedbanie tylko w tym zakresie może doprowadzić do dłuższego przestoku wózka oraz narazić Państwa na znaczne koszty naprawy. Dzięki przeprowadzaniu wspomnianych wyżej przeglądów można wykryć nieprawidłowości na wczesnym etapie, co z kolei może wyeliminować ryzyko wystąpienia awarii, a niejednokrotnie wpłynąć również na wysokość kosztów związanych z naprawą.

Przy zgłoszeniu awarii prosimy o podanie wszystkich informacji znajdujących się na tabliczce znamionowej wózka widłowego oraz o krótkie opisanie usterki. Dane z tabliczki znamionowej pozwolą nam na szybsze dokonanie wyceny oraz usunięcie usterki.

Naprawy bieżące

Oferujemy naprawy bieżące w pełnym zakresie. Eliminujemy tym samym okresy przestoju, spowodowane przez unieruchomienie sprzętu na czas naprawy.

Usuwanie awarii

Wiemy jak ważna jest praca wózków widłowych dlatego wszelkie awarie staramy się usuwać w terminie odpowiednim dla potrzeb klienta.

Przeglądy konserwacyjne

Aby zapewnić sobie niezawodność sprzętu zawsze proponujemy naszym klientom wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie wykryć nieprawidłowości – minimalizując tym samym możliwość wystąpienia awarii.

Okresowe przeglądy techniczne

Jak każde urządzenie wózek widłowy wymaga cyklicznych prac, które zapewnią prawidłowość jego działania oraz zminimalizują ewentualne koszty napraw.

Konserwacja i przegląd wózków widłowych

Regularne wykonywanie wyżej wymienionych czynności (przeglądy, konserwacje) gwarantuje bezproblemowe dopuszczenie pojazdu do dalszego użytkowania podczas okresowych odbiorów przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych czy konserwacyjnych warto powierzyć doświadczonym specjalistom.

Jeśli poszukujecie Państwo serwisu, który będzie dla Was partnerem pomagającym w prawidłowym utrzymaniu i zapewnieniu sprawnego funkcjonowania Państwa wózków widłowych zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, kwalifikacje oraz specjalistyczne narzędzia pozwalające na zapewnienie profesjonalnych usług serwisowych.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę serwisową. Nasi serwisanci mają do dyspozycji profesjonalne samochody z zabudową serwisową, co umożliwia wykonanie większości napraw bezpośrednio u klienta.

Nasi serwisanci dysponują w pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi, większość prac jesteśmy w stanie wykonać na miejscu u klienta. Naprawa wózków widłowych dzięki temu odbywa się szybko a co najważniejsze bez dodatkowych kosztów związanych z transportem wózka na warsztat.